Strony internetowe wzbogacają gadżety

Posted on

strony internetowe

strony internetowe

Strony www powstają w różnych celach. Część z nas potrzebuje strony, by stać się zawodowo bardziej wszechstronnym. Inni stronę internetową wykorzystują do własnych prywatnych celów. Dla jednych ideą jest hobby, dla innych cel biznesowy. Ale bez względu na to, czy naszą stronę będzie oglądać tysiące internautów, czy tworzymy ją dla stu osób, takie strony powinny ładnie się prezentować. Bo atrakcyjny wygląd jest po prostu przyjemny. I tu z pomocą nadciągają gadżety. Są nie tylko ładne i innowacyjne, ale również praktyczne. Można je wykorzystać na firmowej stronie internetowej, jak i na blogu. Korzystajmy z gadżetów!

Strony internetowe z gadżetami są ciekawsze. Te popularne to kalendarz, kursy walut, zegar, prognoza pogody. Pytanie, czy warto jej dodawać, skoro są dostępne w każdym dużym serwisie informacyjnym. Zależy jaką stronę prowadzimy. Jeżeli jest to strona sklepu internetowego, to kalendarz jest potrzebny (klient może sprawdzić datę i obliczyć sobie na przykład czas dostawy). Kurs walut na stronie z poezją będzie mało trafionym pomysłem.

Zatem wzbogacajmy strony internetowe gadżetami, ale róbmy to rozsądnie. Status GG przyda się każdej firmie, która posiada ten komunikator do kontaktu z klientami, ale adres IP klienta niekoniecznie klientowi jest potrzebny. Za to emotikony, tła, księgi gości, to dodatki uniwersalne i można zamieścić je właściwie na każdej stronie www, bez względu na jej tematykę i przeznaczenie.

Warto zastanowić się nad dodatkami, które zamieszczamy na stronie w określonym czasie. Gdy zbliżają się Walentynki, możemy zamieścić gadżety walentynkowe, a gdy święta Bożego Narodzenia za pasem, możemy pomyśleć o dodatkach świątecznych. Nie tylko wystawy sklepowe, ale i nasze strony internetowe trzeba jakoś udekorować.

Wypowiedzmy wojnę nudzie i dodajmy atrakcyjności naszym stronom. Krótkie notki informacyjne o tym, co dzieje się na świecie, kalendarz, informujący o branżowych wydarzeniach, gry, mapy, kalkulatory, wyniki meczów to tylko kilka propozycji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Tags: , , ,